Opencart анонсував Cloud Stores

- Posted in Opencart by - Permalink

Тиждень тому Opencart.com анонсував своє рішення Cloud Hosted Stores. Хоститься на амазоні, пропонують 3 тарифні плани (найдешевший $59 USD на місяць і зовсім незрозуміло, в чому різниця - крім інформації про ресурси хостингу нічого немає). Ага, ось: 59/99/199 $/mo.

Приймати обіцяють щонайменш пейпал та Visa/Mastercard:

Help maximise conversion with PayPal, Pay in 3, debit and credit cards, Venmo (US only), and more. Now available on OpenCart Cloud and easy to set up!

Довго вони до цього йшли. Про те, що прийдуть, стало зрозуміло приблизно з 2 версії (можливо, 2.1 або 2.3): коли в адмінці з'явилися редактор шаблонів та інтеграція з магазином доповнень. OC23 з'явилася у 2016, OC3 у 2017. OC4 у 2022, але ця версія поки що виглядає більше як непорозуміння, хоча й хочеться вірити, що з цього підходу щось вийде. (Років через 10?)

З одного боку, навіть цікаво, на якій версії там крутяться магазини, з іншого – зараз мені не настільки цікаво, щоб реєструватись і колупатись. За логікою звичайно має бути на OC4, але як у цьому випадку бути з усіма потрібними додатками, неможливістю поки дещо реалізувати, плюс неминучими конфліктами - я поки не розумію. Можливо, поки що там все буде дуже обмеженим і це може якось врятувати ситуацію.

With Opencart Cloud, businesses can take advantage of its features such as customizable themes and templates, product management systems, and marketing tools.

Furthermore, Opencart Cloud provides reliable customer service and support so that businesses can focus on growing their business without worrying about technical issues.

Ні, ну на словах красиво, але на опенкарт "without worrying o technical issues" я б подивився. Без ручного розв'язання конфліктів між модулями не обійтись. Техпідтримка на зарплаті насправді цим і має займатися. Але у нас свого часу та ідея не злетіла - продавці та власники на таке не готові. Не помічаю проблем – отже, їх немає. І чекають, коли зламається і візуально все посиплеться. А що логи помилок на терабайти лежать - та пофіг, їх не видно. Навіщо платити більше?